НОВА ЄВРОПА

ПРО ЗАБУДОВНИКА

Забудовник житлового комплексу - компанія "DEGAS GROUP". 2016-го року зайшла на об'єкт, який до того 6 років був “недобудовою”. У результаті компанія власним коштом оперативно добудувала перші секції житлового комплексу, передала мешканцям ключі й тепер продовжує будівництво комплексу вже під своїм управлінням та з новими інфраструктурними рішеннями. На цей час у комплексі здано 3 секції, готується до здачі 4-та та зводиться секція №5. Повністю комплекс буде зданий у 2023 році.

Відмінна риса компанії - інвестори "недобудів" не переплачували за своє житло, в будівництво були вкладені виключно власні кошти DEGAS GROUP.

2021-го року компанія власним коштом створила унікальний соціальний простір — перший в Україні «Інклюзивний пляж» для людей з інвалідністю. Його площа 4500 м2, вона обладнана ліфтом, 46-метровим пандусом, тактильною плиткою, електрокарами та іншою інфраструктурою безбар'єрності.

Також DEGAS GROUP веде будівництво житлового комплексу "Гринвіч Парк", який стане візитною карткою компанії. Шестиповерхова будівля із закритою територією буде виконана в англійському архітектурному стилі та розташується у Суворовському районі Одеси.

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА ЕКСКУРСІЮ ПО ЖК